O nás

Můj muž se jako zenový mistr zřejmě už narodil, já k mistrovství směřuju velmi pomalými kroky dost klikatou cestou. Ráda sdílím, co jsem se po cestě naučila, a to hlavně na instagramu.

Kateřina Trávníčková

Jsem multipotencionál a dnes už to vím! Dříve, posedlá cestováním i prací, jsem navštívila 25+ zemí, pracovala v korporátu, nezisku, startupu, v Česku i v zahraničí. Našla jsem se v coworku a podnikatelském inkubátoru Impact Hub Ostrava, do doby, než jsem ho začla vést. Odskočila jsem si na mateřskou a během ní otevřela láskyplnou Školičku Šídlo. Studovala jsem lingvistiku a andragogiku a dlouhodobě mě nejvíce táhne psychologie. Nově jsem zcela pohlcena neurovědami. Mozek je láska!

Mám božího muže a dvě děti a teď už nikam nespěchám…

Igor Trávníček

Igor je kombinací řeckých bohů a buddhistických mistrů zenu. Nejde mu snad jen psaní, proto to tu obstarávám já, jeho spokojená žena. Igor vystudoval Městské inženýrství a urbanismus, ale je mu to k ničemu. Sám se naučil jak nábytek, tak domy, načrtnout tužkou, vymodelovat v CADu a potom sám vyrobit či postavit. Má za sebou zhruba 10 autorských rekonstrukcí. Je to velký estét. Krásu nachází v dobách minulých, nesnáší mainstream a preferuje nadčasový design. Každý den si dělá pohodu a s láskou pečuje o mě i o naše chlapečky, přičemž zažívá velké naplnění ze své práce.